Raport BIK

Raport BIK - zestawienie całości historii kredytowej w BIK, dokument niezbędny do profesjonalnego czyszczenia BIK.

Raport BIK pozwala sprawdzić:

  • co zaszkodziło BIK-owi i co jest przyczyną braku zdolnosci kredytowej
  • które wpisy należy usunąć, aby wyczyścić rejestr BIK
  • jakie są szanse na szybkie odzyskanie zdolności kredytowej po zleceniu usługi

Jak zdobyć Raport BIK i ile to trwa?

Zamów raport BIK u nas (w ramach analizy raportu)

Najwygodniejsza dla Ciebie forma - zlecenie zamówienia raportu BIK. Wystarczy, że dostarczysz niezbędne dokumenty do weryfikacji konta w BIK, a my zajmiemy się resztą. Po ściągnięciu Twego raportu BIK dokonamy jego analizy - otrzymasz więc w komplecie zarówno raport jak i jego profesjonalną analizę. Zamówienia usługi i błyskawicznej wpłaty możesz dokonać bezpiecznym przelewem klikając Raport BIK z analizą

Po zaksięgowaniu przelewu niezwłocznie skontaktujemy się z Tobą w celu realizacji powierzonego nam zlecenia.

Przez stronę www.bik.pl

Załóż konto na stronie BIK-u i zamów raport (bezpłatny Pakiet Minimalny wystarczy do pobrania Informacji Ustawowej, czyli raportu BIK). Wersja raportu - elektroniczna. Aby zamówic Pakiet Minimalny kliknij tutaj. W przypadku chęci poznania swojej oceny punktowej BIK w każdej chwili możesz zmienić swój Pakiet na platny, oferujacy taką możliwość.

Błyskawicznie w jednym z banków

Kliknij tutaj, wybierz bank i w 15 min. załóż bezplatne konto z dostępem do BIK przez internet. Pełny raport otrzymasz za 1/3 ceny z BIK-u, bez dodatkowej weryfikacji. Wersja raportu - elektroniczna.

Masz pytania w sprawie Raportu BIK?

Zadzwoń po pomoc: tel. 535389523 lub napisz: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Obsługujemy:
bik  sbr  erif infomonitor krd